Kullanım Koşulları

www.gulenucurtma.com Web Sitesi Kullanım Koşulları,

www.gulenucurtma.com (bundan sonra “ site “ olarak anılacaktır) web sitesi ve bu site üzerinde sunulan tüm hizmetler GÜLEN UÇURTMA, 19 Mayıs Mah. Mehmet Saatçioğlu sk. no: 12/B Gerze/Sinop (bundan sonra “GÜLEN UÇURTMA olarak anılacaktır) tarafından sağlanmaktadır. GÜLEN UÇURTMA bu site üzerinde her türlü değişikliği ilan etmeksizin yapma hakkını gizli tutmaktadır. Site üzerinden sağlanan her türlü hizmetten yararlanan gerçek/tüzel tüm kişiler bu koşulları ve gelecekte yapılacak her türlü değişikliği kabul etmiş sayılmaktadır.

GÜLEN UÇURTMA’nın site üzerinden sunmakta olduğu/sunacağı tüm hizmetler Tüketici Hukuku mevzuatında tanımlı elektronik ticaretten ibarettir.

Üye; Site üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirmek/hizmetlerden yararlanmak üzere site üzerinde bulunan “Kayıt ol” linki içerisinde ki formu eksiksiz biçimde doldurarak kendisine şifre oluşturan gerçek/tüzel kişi. Üye kişilerin form üzerine girdikleri tüm bilgiler doğru kabul edilerek işlem yapılacaktır. Bu işlemlerden doğacak her türlü zarar tamamen üye olan kişilere aittir. GÜLEN UÇURTMA bu bilgilerin kullanım hakkını saklı tutmaktadır.

Kullanıcı; Site üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirmek/hizmetlerden yararlanmak üzere sitede herhangi bir formu doldurmadan bulunan gerçek/tüzel kişi.

GÜLEN UÇURTMA’nın site üzerinden vereceği hizmetler sınırlı sayıda olmamak kaydıyla, site üzerinden satışa sunulan tüm ürünler üye/kullanıcı tarafından satın alındıktan sonra stok durumunun müsait olması halinde taahhüt edilen süre içerisinde malın müşteriye kargo firması tarafından GÜLEN UÇURTMA adına teslim edilmesidir.

GÜLEN UÇURTMA site üzerinden sunacağı tüm hizmetlerin kapsamını ve niteliğini belirlemekte tamamen serbest olup, yapacağı tüm değişiklikler sitede yayınlandığı andan itibaren yürürlüğe konulmuş sayılmaktadır.

Site üzerinden GÜLEN UÇURTMA’nın kendi kontrolünde bulunmayan başka web sitelerine link verilebilir. Bu linkler kullanıcı ve üyelere yönlenme kolaylığı sağlamak amacıyla konulmuş olup herhangi bir web sitesini veya o siteyi işleten kişiyi desteklememektedir. Link verilen web sitesinin içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Link verilen siteler vasıtasıyla doğabilecek zararlar tamamen kullanıcı ve üye sorumluluğundadır.

Site üzerinde mevcut tüm bilgilerin doğruluk ve güncelliği sürekli kontrol edilmekle birlikte, site üzerindeki değişiklikler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Site içerisinde yer alan bilgiler ile fiiliyatta ki bilgiler farklılık gösterebilir. Bu konuda GÜLEN UÇURTMA bir garanti vermemektedir.

GÜLEN UÇURTMA site üzerinden kullanıcı ve üyeye sitedeki yüklenme veya paylaşıma müsait dosyalar üzerinden zararlı yazılımlar hususunda bir garanti vermemekle birlikte, bu tür yazılımlardan korunmak tamamen kullanıcı ve üyenin sorumluluğundadır. GÜLEN UÇURTMA bu tür hadiselerden sorumlu değildir.

Siteyi kullananlar yalnızca hukuka uygun şekilde işlem yapabilirler. Her kullanıcı ve üye site üzerinden başka bir üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt etmektedir.

Site üzerinden bulunan tüm bilgiler, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler GÜLEN UÇURTMA’ya ait olmakla birlikte kullanım hakkı sadece GÜLEN UÇURTMA’ya aittir. Bu tür verilerin başka kişi/kurumlar tarafından izinsiz kullanımı yasaktır.

GÜLEN UÇURTMA site üzerinden kullanıcı ve üyeler tarafından kendisine iletilen bilgileri işleyebilir, veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. Aynı zamanda kişilerin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, İP adresi, sitenin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs. bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir. Kullanıcı ve üyelerin bilgileri kanunla yetkili kılınan yetkili mercilerin talebi ve sayılan haller harici gerçek veya tüzel üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır.

GÜLEN UÇURTMA sitede bulunan bilgilerin kullanılması sebebiyle sözleşmenin ihlali, haksız fiil yada başkaca sebeplere binaen doğabilecek doğrudan yada dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Bu tür durumların oluşması halinde tüm sorumluluk karşı tarafa aittir.