Gülen Uçurtma olarak internet mağazamıza(www.gulenucurtma.com) giriş yaptığınız andan itibaren kullandığınız tüm kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmamakta veya başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır. Kişisel bilgileriniz, siparişlerinizin yerine getirilmesi, bireysel müşteri girişi için kayıt işlemi ve istatistiki bilgiler amacıyla kullanmaktayız. Ayrıca sunduğumuz hizmeti daha iyi hale getirebilmek içinde başka veriler kaydediyoruz.

Bunlar; tarayıcı türü/sürümü, kullanılan işletim sistemi, ziyaret edilen bir önceki sayfa, erişilen bilgisayara ait İP adresi vb. bilgilerdir. Bu tür bilgiler kişi ile ilişkilendirilerek saklanmaz ve üçüncü kişi veya kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz için bir takım bilgiler de sizin onayınız doğrultusunda size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece siparişlerinizin size daha kolay temini amacıyla kullanılacaktır. Bu amaç doğrultusunda tarafımızla site üzerinden paylaşmış olduğunuz tüm bilgiler doğru olarak kabul edilmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda oluşacak herhangi bir zarar kullanıcıya ait olacaktır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde kişisel tüm bilgilerinizin herhangi üçüncü kişiler tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir.

Gizlilik politikamız ile ilgili tüm sorularınızı bize iletişim kanallarımız üzerinden iletebilir, bilgi alabilirsiniz.